november
2. 11. E – testovanie z ANJ – IX. A
3. 11. E – testovanie z ANJ – IX. B
3. 11. Rovesníci v ŠKD – III. C
6. – 10. 11. Týždeň vedy a techniky
6. 11. iBobor – informatická súťaž (8. – 9. roč.)
6. 11. Beseda Keď kosti prehovoria - VIII. A, VIII. B (2. – 3. hod.)
6. 11. Beseda Baktérie okolo nás a v nás – VI. A, VI. B (4. – 5. hod.)
6. – 10. 11. Kurz korčuľovania – žiaci V. A, V. B
7. 11. Ako pomáhajú prístroje pri záchrane človeka – VII. A (1. – 3. hod.)
7. 11. Imatrikulácia – generálka (3. – 4. hod. relax. miestnosť)
7. 11. iBobor – informatická súťaž – (2. – 3. roč.)
7. 11. Exkurzia žiakov 8. roč. téma Optika – SZŠ Moyzesova (3. – 6. hod.)
8. 11. Jednoduché chemické pokusy s RNDr. Tvrdoňovou – VIII. A, VIII. B (1. – 4. hod.)
8. 11. Návšteva planetária – žiaci 4. roč.
8. 11. iBobor – informatická súťaž (6. – 7. roč.)
9. 11. Vyhlásenie výsledkov súťaže Hádanková štafeta
9. 11. Komparo 9 – 2023 celoslovenské testovanie z MAT a SJL (1. – 3. hod.)
9. 11. Imatrikulácia prvákov 16.00 – 17.00
10. 11. Neživá príroda - exkurzia do Východoslovenského múzea - IX. A, IX. B (1. – 5. hod.)
10. 11. Matematická vychádzka – IX. A, IX. B (3. – 5. hod.)
10. 11. iBobor – informatická súťaž (4. – 5. roč.)
11. 11. Návšteva útulku pre psíkov – odovzdanie zbierky
13. 11. Zasadnutie MZ – 1. stupeň
13. 11. Konzultačný deň pre rodičov (od 15.30 do 17.00)
13. – 16.11. Týždeň zdravých zubov
13. 11. Šaliansky Maťko – školské kolo – 2. stupeň
14. 11. Olympiáda v NEJ – školské kolo
14. 11. Návšteva bábkového divadla 1. – 3. roč.
15. 11. Olympiáda zo SJL – okresné kolo
15. 11. Návšteva bábkového divadla 2. – 4. roč.
15. 11. Zasadnutie školského parlamentu
16. 11. Deň boja za slobodu a demokraciu (17. 11.) – žiaci 9. ročníka prezentujú sviatok spolužiakom
20. 11. Európsky týždeň boja proti drogám – rozhlas. relácia
20. 11. Hodnotiaca porada za 1. štvrťrok o 14.30
20. – 21. 11. Slovo bez hraníc
20. 11. Dohovor o právach dieťaťa – aktivity pre žiakov 2. stupňa
20. – 24. 11. Kurz korčuľovania – žiaci V. C, V. D
21. 11. Olympiáda v ANJ – školské kolo
21. – 28. 11. Zdravý životný štýl – beseda 1. – 4. roč.
24. 11. Metodický seminár NBV – Formovanie identity v procese psychosociálneho vývinu
24. 11. Čítanie Eko rozprávky v ŠKD
27. 11. Divadelné predstavenie O psíčkovi a mačičke - ŠKD
27. 11. Zasadnutie PK CJ – 1. a 2. stupeň
28. 11. Expert geniality show – online matematická súťaž
30. 11. Exkurzia do Kositu – VII. B
30. 11. Šaliansky Maťko – školské kolo – 1. stupeň