• Úspechy našich žiakov

          • Slovenský jazyk a literatúra

          • 2020/2021

            Osmijankova literárna záhrada - celoslovenská literárna súťaž triednych kolektívov

            III. A - úspešný kolektív

             

            Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry - školské kolo

            Andrea Kaššaiová (IX. B) – online účasť


            2019/2020

             

            Hádanková štafeta /školská súťaž/

            Výherkyňa: Zoe Škovránková (I. C)


            Sarah Mitrušková zo VII. B – vďaka svojej tvorbe v súťaži Medziriadky sa zúčastní literárneho pobytu

             

            Čitateľský oriešok /čitateľsko-výtvarná súťaž/

            zapojila sa veľká väčšina žiakov prvého stupňa v rámci triedy a do celoslovenskej súťaže sme odoslali 60 prác detí. Z vyše 35 000 detských prác z celého Slovenska porota vybrala do finále až 18 prác žiakov našej školy.

            Vo finále sa nám však uspieť nepodarilo, nezískali sme dostatočný počet hlasov ani od širokej verejnosti ani od poroty. Napriek tomu túto akciu hodnotím veľmi kladne z hľadiska rozvoja čitateľskej gramotnosti žiakov ako aj ich výtvarného prejavu a rozvoja ich fantázie.

             

            Šaliansky Maťko /školské kolo/

            1. kategória: 
            1. miesto:
            Hugo Havaš (II. A), 2. miesto: Lilly Melody Exlerová (III. B), 3. miesto: Šimon Kokoruďa (II. B)

            2. kategória: 
            1. miesto:
            Radka Mužíková (IV. A), 2. miesto: Xénia Gramatová (V. C), 3. miesto: Natália Mirgusová (V. A)

             

            Šaliansky Maťko /okresné kolo/
            cena poroty:
            Hugo Havaš  (II. A)


            2018/2019

            Šaliansky Maťko /obvodné kolo/

            3. miesto: Viktória Ferenčáková (IV. C)

             

            Dobšinského Košice

            cena poslanca NR SR D. Čaploviča: Nina Nepšinská (III. C)

             

            Hviezdoslavov Kubín /obvodné kolo/

            čestné uznanie: Natália Mirgusová (IV. A) a Viktória Ferenčáková (IV. C)


            2017/2018

            Dobšinského Košice - okresné kolo:

            cena Matice slovenskej - Andrea Kaššaiová 6. B

            Olympiáda zo SJL - obvodné kolo:

            úspešný riešiteľ - Tamara Štofková 9. B

            Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo:

            2. miesto - Monika Rusinková 5. A

            Šaliansky Maťko - okresné kolo:

            2. miesto - Andrea Kaššaiová 6. B

            Kukučínova literárna Revúca (celoslovenská):

            Tamara Štofková 9. B - zlaté pásmo

            Margaréta Kuľbagová 9. B - bronzové pásmo

            Daniela Čechová 9. A - bronzové pásmo


            2016/2017

            Šumenie (literárna súťaž s vlastnou tvorbou) - krajské kolo:

            II. kategória: 2. miesto - Emily Semancová 5. C

            Dobšinského Košice - okresné kolo:

            II. kategória: Čestné uznanie - Andrea Kaššaiová 5. B

            Olympiáda zo SJL - okresné kolo:

            3. miesto - Marek Kuruc 9. B

            Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo:

            II. kategória poézia: 3. miesto - Zuzana Kavečanská 5. B

            II. kategória próza: Čestné uznanie - Lea Pohlová 5. C

            III. kategória poézia: Čestné uznanie - Martina Sedláková 9. A

            Šaliansky Maťko - okresné kolo:

            I. kategória: 3. miesto - Daniela Rendeková 3. B

            II. kategória: Čestné uznanie - Alexandra Válentová 6. B

                                  Čestné uznanie - Monika Rusinková 4. A

            Kukučínova literárna Revúca (celoslovenská):

            kategória poézia: Diplom za bronzové pásmo - Tomáš Bodnár 9. B


            2015/2016

            Dobšinského Košice - okresné kolo:

            II. kategória: 2. miesto - Bianka Gurská 5. A

            III. kategória: Čestné uznanie - Barbora Vaľková 8. A

            Šaliansky Maťko - okresné kolo:

            II. kategória: 2. miesto - Bianka Gurská 5. A

            Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo:

            II. kategória próza: Čestné uznanie - Bianka Gurská 5. A


            2014/2015

            Dobšinského Košice - okresné kolo:

            II. kategória: Cena Matice slovenskej - Ema Lukáčová 5. B

            III. kategória: Cena primátora Košice - Natália Beliová 7. B

            Šaliansky Maťko - okresné kolo:

            III. kategória: 3. miesto - Barbora Vaľková 7. A

            Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo:

            II. kategória próza: Čestné uznanie - Jakub Baláž 5. B

            III. kategória poézia: 2. miesto - Barbora Vaľková 7. A

            Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo:

            III. kategória poézia: Čestné uznanie - Barbora Vaľková 7. A

            Európa v škole

            II. kategória: Čestné uznanie - Eva Melichová 5. A

    • Kontakty

      • Súkromná základná škola, Dneperská 1, 04012 Košice
      • szsdneperska@gmail.com
      • +421 55 674 48 38 Školská jedáleň: +421 55 674 36 31
      • Dneperská 1, 040 12 Košice
      • číslo účtu na platbu školného: SK 22 1100 0000 0029 4703 2186 Pre ľahšiu identifikáciu platby (školného alebo ŠKD) uvádzajte, prosíme, variabilný symbol (číslo zmluvy) počas celého štúdia žiaka na našej škole. Ďakujeme. platba ŠKD: SK12 5200 0000 0000 1141 8680 školská jedáleň: SK84 5200 0000 0000 0797 0974
      • facebook.com/dneperska
    • Prihlásenie