NAŠE ÚSPECHY

Slovenský jazyk a literatúra

2018/2019

Šaliansky Maťko /obvodné kolo/

3. miesto: Viktória Ferenčáková (4. C)

 

Dobšinského Košice

cena poslanca NR SR D. Čaploviča: Nina Nepšinská (3. C)

 

Hviezdoslavov Kubín /obvodné kolo/

čestné uznanie: Natália Mirgusová (4. A) a Viktória Ferenčáková (4. C)


2017/2018

Dobšinského Košice - okresné kolo:

cena Matice slovenskej - Andrea Kaššaiová 6. B

Olympiáda zo SJL - obvodné kolo:

úspešný riešiteľ - Tamara Štofková 9. B

Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo:

2. miesto - Monika Rusinková 5. A

Šaliansky Maťko - okresné kolo:

2. miesto - Andrea Kaššaiová 6. B

Kukučínova literárna Revúca (celoslovenská):

Tamara Štofková 9. B - zlaté pásmo

Margaréta Kuľbagová 9. B - bronzové pásmo

Daniela Čechová 9. A - bronzové pásmo


2016/2017

Šumenie (literárna súťaž s vlastnou tvorbou) - krajské kolo:

II. kategória: 2. miesto - Emily Semancová 5. C

Dobšinského Košice - okresné kolo:

II. kategória: Čestné uznanie - Andrea Kaššaiová 5. B

Olympiáda zo SJL - okresné kolo:

3. miesto - Marek Kuruc 9. B

Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo:

II. kategória poézia: 3. miesto - Zuzana Kavečanská 5. B

II. kategória próza: Čestné uznanie - Lea Pohlová 5. C

III. kategória poézia: Čestné uznanie - Martina Sedláková 9. A

Šaliansky Maťko - okresné kolo:

I. kategória: 3. miesto - Daniela Rendeková 3. B

II. kategória: Čestné uznanie - Alexandra Válentová 6. B

                      Čestné uznanie - Monika Rusinková 4. A

Kukučínova literárna Revúca (celoslovenská):

kategória poézia: Diplom za bronzové pásmo - Tomáš Bodnár 9. B


2015/2016

Dobšinského Košice - okresné kolo:

II. kategória: 2. miesto - Bianka Gurská 5. A

III. kategória: Čestné uznanie - Barbora Vaľková 8. A

Šaliansky Maťko - okresné kolo:

II. kategória: 2. miesto - Bianka Gurská 5. A

Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo:

II. kategória próza: Čestné uznanie - Bianka Gurská 5. A


2014/2015

Dobšinského Košice - okresné kolo:

II. kategória: Cena Matice slovenskej - Ema Lukáčová 5. B

III. kategória: Cena primátora Košice - Natália Beliová 7. B

Šaliansky Maťko - okresné kolo:

III. kategória: 3. miesto - Barbora Vaľková 7. A

Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo:

II. kategória próza: Čestné uznanie - Jakub Baláž 5. B

III. kategória poézia: 2. miesto - Barbora Vaľková 7. A

Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo:

III. kategória poézia: Čestné uznanie - Barbora Vaľková 7. A

Európa v škole

II. kategória: Čestné uznanie - Eva Melichová 5. A

Novinky

Kontakt

  • Súkromná základná škola, Dneperská 1, 04012 Košice
    Dneperská 1, 040 12 Košice
  • +421 55 674 48 38
    Školská jedáleň: +421 55 674 36 31

Fotogaléria