• Školský klub detí

• Milí rodičia,

dovoľte, aby sme vám v skratke predstavili náš školský klub detí. Školský klub detí, alebo ako ho poznáte pod starším názvom družina, je mimoriadne školské zariadenie, ktoré sa mimo vyučovania  stará o výchovu žiakov našej Súkromnej základnej školy. Je to nádherná inštitúcia, ktorá ponúka vašim deťom možnosť oddychu, relaxácie, regenerácie i tvorivej činnosti po namáhavom dni v škole. Je miestom, kde by si v prvom rade malo vaše dieťa odpočinúť a využiť svoje individuálne zručnosti a danosti, aby sa zdokonalilo nielen vo vzdelávacej oblasti.

Školský klub detí sa riadi Vnútorným poriadkom ŠKD, ktorý vám je k dispozícii na tejto stránke. Riadime sa časovým harmonogramom a prosíme vás, milí rodičia, aby ste si tento harmonogram preštudovali a snažili sa o jeho dodržanie. Pomôžete tým nielen nám, ale hlavne svojim deťom.

V našom ŠKD pracuje v šk. roku 2022 /2023 pracuje 11 plne kvalifikovaných  vychovávateľov, ktorí sú vám k dispozícii každý deň v škole.

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte sa na nás obrátiť, kontaktujte svoju p. vychovávateľku, alebo vedúcu školského klubu detí - pachingerova.monika@dneperska.sk, alebo prostredníctvom správ na edupage.

Určite nájdeme spoločné riešenie na všetky vaše požiadavky. Našim spoločným cieľom je vychovať dieťa v človeka praktického a schopného, aby svoje poznatky vedel zúročiť v bežnom živote.

Prajeme vám úspešný školský rok 2022/2023 a tešíme sa na spoločné stretnutia s vami pri našich družinárskych aktivitách a akciách.

Mgr. Monika Pachingerová

vedúca ŠKD