Sebastián

Pomoc pre nášho Sebastiánka

V  živote to už tak chodí,
chvíľu je slnko chvíľu dážď,
nič zlé sa ti neprihodí,
ak silnú vieru v  sebe máš.
Príbuzní a  kamaráti
pri tebe verne budú stáť,
jasné nebo sa ti vráti,
ak silnú túžbu v  sebe máš.

Aj keď príde ťažká chvíľa, vedz,
že ťa len navštívila,
o  chvíľu sa šťastie usmeje...

Ani sme nevedeli, akú symboliku má pre nás všetkých tohtoročný Deň narcisov, počas ktorého pomáhame aj my prostredníctvom zbierky pre onkologických pacientov.

Takáto ťažká chvíľa navštívila aj nášho drahého kamaráta a spolužiaka zo IV. C Sebka Juhása. Sebko bojuje s veľmi vážnym ochorením a momentálne leží v nemocnici po operačnom zákroku, kde podstupuje chemoterapeutickú liečbu. Chceme Sebkovi odkázať, že vo svojom boji nie je sám, že sme v tom s ním ako jedna rodina. Sebko i jeho celá rodina potrebujú našu pomoc. A preto sme sa rozhodli, že počas celého tohto týždňa pre Sebka urobíme finančnú zbierku, do ktorej môžete prispieť aj vy všetci. Deti zo IV. C budú chodiť do každej triedy s pokladničkou, do ktorej budeme zbierať peniažky pre nášho statočného bojovníka. Zbierka bude pokračovať aj budúci týždeň pondelok a utorok a po jej ukončení odovzdáme peniažky Sebkovej mamke.

Všetkým, ktorí sa rozhodnete pomôcť, už teraz z celého srdca ďakujeme.