TESTOVANIE 9

Vážení rodičia a milí žiaci!

Testovanie 9 – 2018 sa uskutoční v stredu  21. 3. 2018. Žiaci 9. ročníka budú testovaní z predmetov MATEMATIKA a SLOVENSKÝ JAZYK a LITERATÚRA. Podrobné informácie o testovaní sú zverejnené na stránke http://www.nucem.sk/sk/testovanie_9 .

Deviataci v tento deň prichádzajú do školy medzi 7, 35 až 7, 45 hod. Na testovanie je potrebné doniesť si guľôčkové pero s tmavomodrou tuhou pre zapisovanie odpovedí do odpoveďových hárkov (nesmie byť gumovacie, keramické, atramentové, so svetlomodrou tuhou), kalkulačku, rysovacie pomôcky (ceruzku, trojuholník s ryskou, kružidlo, uhlomer, gumu), desiatu a nápoj.

Začiatok Testovania 9 je o 8, 00 hod., čas ukončenia nie je pre všetkých žiakov rovnaký, závisí od harmonogramu pre jednotlivé skupiny.

Prajem deviatakom úspešný deň a držím im palce.

Ing. Jana Mesarčová                                                                                                                                      koordinátor testovania

KLIKNITE AJ NA ĎALŠIE INFORMÁCIE:

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Harmonogram_testovania.pdf